strona główna  
Technologia

Materiały

Elewacje

Cennik

Gwarancja

Siedziba firmy

20-402 Lublin, ul. Betonowa 9

 

Punkty Sprzedaży :

Lublin, ul. Krochmalna 34

tel/fax 0-81 528 86 85

kom. 520 859 687

 

Kalinówka, ul. Piasecka 20

tel./fax 0-81 736 62 72

kom. 520 859 688

 

mail  bt@budo-term.pl

 

 

  

KLEJ DO STYROPIANU

GREINPLAST KS jest mieszaniną cementu portlandzkiego, kruszyw mineralnych oraz dodatków modyfikujących wydłużających czas wiązania kleju i poprawiających parametry wytrzymałościowe oraz zwiększających przyczepności kleju do styropianu i wszelkich podłoży mineralnych. Klej jest wodo- i mrozoodporny. Stosuje się go do przyklejania płyt styropianowych w bezspoinowych systemach ociepleń GREINPLAST. Konfekcjonowany w opakowania 25 kg.

 

KLEJ DO STYROPIANU I SIATKI

GREINPLAST K jest mieszaniną cementu portlandzkiego, kruszyw mineralnych oraz dodatków modyfikujących wydłużających czas wiązania kleju i poprawiających parametry wytrzymałościowe oraz zwiększających przyczepności kleju do styropianu i wszelkich podłoży mineralnych Dodatek włókien przeciwskurczowych poprawia urabialność, zapewnia efekt mikrozbrojenia oraz zdecydowanie zwiększa wytrzymałość wyprawy. Klej jest wodo- i mrozoodporny. Stosuje się go do przyklejania płyt styropianowych oraz zatapiania siatki z włókna szklanego w bezspoinowych systemach ociepleń GREINPLAST . Konfekcjonowany w opakowania 25 kg.

 

KLEJ DO WEŁNY

GREINPLAST KW jest mieszaniną cementu portlandzkiego, kruszyw mineralnych oraz dodatków modyfikujących wydłużających czas wiązania kleju i poprawiających parametry wytrzymałościowe oraz zwiększających przyczepności kleju do płyt z wełny mineralnej i wszelkich podłoży mineralnych. Dodatek włókien przeciwskurczowych poprawia urabialność, zapewnia efekt mikrozbrojenia oraz zdecydowanie zwiększa wytrzymałość wyprawy. Klej jest wodo- i mrozoodporny. Służy do przyklejania płyt z wełny mineralnej oraz do zatapiania siatki z włókna szklanego w systemie ociepleń GREINPLAST W i WS.

 

TYNK MINERALNY “BARANEK” 1,5mm

GREINPLAST TB jest tynkiem mineralnym o strukturze baranka i uziarnieniu 1,5 lub 2,0 mm. Tynk zawiera spoiwa mineralne i polimerowe, kruszywa naturalne, środki hydrofobowe oraz inne dodatki modyfikujące. Służy do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Produkowany jest w kolorze białym, transparentnym (do malowania farbą silikatową) oraz w 6 kolorach wg. palety barw. Ma bardzo dobrą przyczepność do wszelkich typowych podłoży mineralnych (tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, itp.), a przede wszystkim jest stosowany jako wyprawa tynkarska w bezspoinowych systemach ociepleń GREINPLAST T i W. Konfekcjonowany w opakowania 25 kg.

 

FARBA GRUNTUJĄCA

GREINPLAST F jest mieszaniną kopolimerów akrylowych, wypełniaczy mineralnych, środków konserwujących i modyfikujących, pigmentów i wody. Stosuje się ją w celu zwiększenia przyczepności wypraw tynkarskich, zmniejszenia prawdopodobieństwa powstania przebarwień w warstwie tynku, wyrównania wodochłonności oraz wodoodporności podłoża zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Można stosować ją na wszystkie mineralne i drewnopochodne podłoża. Jest integralnym i niezbędnym elementem systemów GREINPLAST. Produkt dostępny w sprzedaży w kolorze białym oraz innych kolorach wg palety barw. Konfekcjonowana w opakowaniach 15 i 7,5 kg.

 

TYNK AKRYLOWY “BARANEK” 1,5mm

GREINPLAST TAB jest tynkiem akrylowym o strukturze baranka i uziarnieniu 1,5 lub 2,0 mm. Tynk zawiera dyspersję akrylowo-styrenową, kruszywa mineralne, pigmenty, środki modyfikujące oraz konserwujące, dodatki grzybo i algobójcze, wodę. Przeznaczony jest do ręcznego wykonywania elewacji zewnętrznych, jak również do pokrywania ścian wewnętrznych. Produkowany w kolorze białym oraz kolorach wg. palety barw. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne (tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, itp.), oraz jako wyprawa tynkarska w systemie ociepleń GREINPLAST A. Konfekcjonowany w opakowania 25 kg.

 

TYNK MOZAIKOWY 1,0-2,0

GREINPLAST G jest mieszaniną dyspersji akrylowej, naturalnego lub barwionego kruszywa kwarcowego o odpowiedniej granulacji, środków konserwujących i modyfikujących oraz wody. Przeznaczony jest do wykonywania fragmentów elewacji zewnętrznych takich jak cokoły, szpalety okienne, jak również do pokrywania ścian wewnętrznych lub ich fragmentów szczególnie obciążonych użytkowo na przykład. korytarze, klatki schodowe, powierzchnie sklepowe. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne (tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, itp.), oraz na warstwach zbrojonych w systemie ociepleń GREINPLAST G. Nie zaleca się stosowania tynku na powierzchniach poziomych na zewnątrz budynków. Dostępny w kolorach wg palety barw. W przypadku indywidualnych kompozycji kolorystycznych w ilości poniżej 300 kg cena netto jest wyższa o 20%. Konfekcjonowany w opakowania 5, 15, 30 kg.

 

FARBA SILIKATOWA

GREINPLAST FS jest mieszaniną kopolimerów akrylowych, potasowego szkła wodnego, wypełniaczy mineralnych, środków konserwujących modyfikujących, środków grzybo i algobójczych, dodatków hydrofobowych, pigmentów oraz wody. Farbę można stosować wyłącznie na podłoża mineralne z wyjątkiem gipsów tj. beton, wyprawy cementowe, cementowo-wapienne oraz cienkowarstwowe tynki mineralne. Jest szczególnie polecana do renowacji zabytkowych elewacji oraz jako farba egalizująca zapobiegająca powstawaniu wykwitów solnych na tynkach mineralnych. Powstała powłoka jest hydrofobowa, przepuszczalna dla pary wodnej, odporna na działanie promieni UV i warunki atmosferyczne. Produkt dostępny w sprzedaży w kolorze białym oraz innych kolorach wg. palety barw.

 

     

 

<< powrót