strona główna  
Technologia

Materiały

Elewacje

Cennik

Gwarancja

Siedziba firmy

20-402 Lublin, ul. Betonowa 9

 

Punkty Sprzedaży :

Lublin, ul. Krochmalna 34

tel/fax 0-81 528 86 85

kom. 520 859 687

 

Kalinówka, ul. Piasecka 20

tel./fax 0-81 736 62 72

kom. 520 859 688

 

mail  bt@budo-term.pl

 

 

       

 

Firma "Austrotherm" Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1993r. W ciągu kilku lat   została liderem sprzedaży styropianu w Polsce. Zajęcie takiej pozycji było możliwe dzięki wysokiej jakości oferowanych wyrobów, bo jakość przede wszystkim cenią sobie odbiorcy. Stąd też nasze wiodące hasło "Styropian dla wymagających".

Austrotherm Polska posiada w dniu dzisiejszym dwie nowoczesne fabryki w Oświęcimiu i w Skierniewicach, wyposażone w najnowocześniejsze linie technologiczne czołowych producentów maszyn: austriacką firmę "Kurtz GmbH" oraz włoską firmę Berndorf (obecnie Hirsch Gruppe) .

 Łącznie zdolności produkcyjne obu zakładów przekraczają 1 mln m3/rocznie.

Austrotherm 15 EPS 70-040  

 

Zastosowanie:

Izolacja termiczna ścian w zespolonych systemach ocieplenia BSO (metoda lekka mokra), metodzie lekkiej suchej, ścian szkieletowych, szczelinowych, działowych, podłóg na legarach, stropodachów wentylowanych, dachów skośnych

 

Austrotherm STK EPS T  

 

Zastosowanie:

Izolacja akustyczna stropów od dźwięków uderzeniowych, w układach podłóg pływających

W stropach nad pomieszczeniami ogrzewanymi zasadniczą rolę pełni izolacja akustyczna, gdyż w większości, są to przegrody pomiędzy pomieszczeniami mieszkalnymi, biurowymi itp., w których różnica temperatur nie jest większa niż 5 °C. Dla takich układów uzasadnionym rozwiązaniem jest wykonanie podłogi pływającej z płytami izolacji akustycznej Austrotherm STK EPS T.

 

Austrotherm XPS  

 

PRZEZNACZENIE

Płyty z polistyrenu ekstrudowanego Austrotherm XPS 30 stosowane są jako izolacja termiczna : dachów skośnych , płaskich, tarasów, dachów zielonych i z żwirem w technologii tradycyjnej i o odwróconym układzie warstw, ścian piwnic poniżej poziomu gruntu, basenów, ław fundamentowych, podłóg na gruncie w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

 

Austrotherm Fasadowe Profile Powlekane  

 

 

Dowolność kształtów pozwala na wykorzystanie Fasadowych Profili Powlekanych Austrotherm w nowopowstałych obiektach jak również zniszczonych elementów elewacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, służymy doradztwem w odpowiednim doborze profili.

 

 

 

<< powrót